מחסנים לגינה חלק מעיצוב הבית

הסיבות לרכישת מחסנים לגינה הם רבים החל מהסיבה הפשוטה של מחסור מיקום לאחסון בבית ועד הקמת מקום לציוד הגינה או אפילו הסבת המחסן למשרד או יחידת דיור קטנה, ישנם סוגי מחסנים לגינה מגוונים העשויים מחומרי גלם שונים, גדלים שונים של מחסנים לגינה סטנדרטיים או בהתאמה אישית המשמשים כחלק מעיצוב הבית הכול לפי בחירתם.

מחסנים לגינה בהתאמה אישית

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מחסנים לגינה המיוצרים בהתאמה אישית  כאלה העונים לכל הדרישות והצרכים של הלקוחות, מחסן בהתאמה אישית אשר ישמש חלק מעיצוב הבית והגינה ניתן למצוא במחסני עץ על ידי נגרים מקצועיים, אך בדרך כלל הם יותר יקרים ממחסנים לגינה המגיעים במידה סטנדרטית אותם ניתן לרכוש באתרי האינטרנט השונים.

מחסנים לגינה היום הרבה יותר מעוצבים ובעלי סטייל , אם בעבר הם הוצעו בסגנון אחיד הרי שכיום מחסנים לגינה מגיעים בשלל עיצובים התורמים לנראות הכללית של הגינה והבית כולו

לכן מחסנים לגינה בהתאמה אישית משתלבים עם הסגנון האישי העיצובי לצד האלמנטים של הגינה ויוצרים אווירה נעימה בזכות העיצוב שלו, רצוי לבדוק התאמה לצרכים שלכם ולא תמיד ללכת אחר הטרנד האופנתי שלא תמיד יתאים לכם.

ממה מושפעים מחירי מחסנים לגינה?

ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על מחירם של מחסנים לגינה לדוגמה:

גודל המחסן- ככל שהמחסן גדול יותר כך מן הסתם גם מחירו גבוה יותר.

מיקום- מיקום המחסן גם משפיע על המחיר כאשר עבודת ההכנה כמו יישור הקרקע הכנת משטח מורכבות יותר כך עלויות התקנת המחסן יהיו גבוהות יותר.

צורה ועיצוב- למחסן יש מטרה, בדרך כלל היא אחסון ציוד או מקום עבודה לכן יש להתאים את עיצובו וצורתו למטרה, אם יש צורך להוסיף חלונות במידה ומתכוונים לעבוד בו, ניתן להשקיע יותר בעצוב המחסן כדי שיתאים לעיצוב הכללי של הבית והגינה.

חומרים- חומר הגלם ממנו עשוי המחסן משפיע רבות על מחירי המחסן לדוגמה: ידוע כי מחסני עץ יקרים יותר אך הם עמידים לאורך זמן, חשוב לבחור בחומרי הגלם המתאימים למטרת המחסן.

אבזור פנימי של המחסן- צריך גם לחשוב על הסידור הפנימי האם להוסיף מדפים וארונות ויש לכלול אותם בעליות הכוללת של המחסן.

טיפים לסידור מחסנים לגינה

הכניסו רק מה שצריך ומה שישי לו ערך אל תאגרו דברים לא שימושיים, סדרו לפי נושאים את החפצים כדי שיהיה קל למצוא אותם בעת הצורך, כתבו על הקופסאות או הארגזים מה יש בתוכם, חשבו על הנגישות שיהיה לכם קל להגיע לכל פריט בצורה הפשוטה ביותר.

אינטרמקס שיווק באינטרנט