חמשת ההכרחיים שכל תיקוּניסט חייב להחזיק בבית

הי את! כן, את… את עם המראה המבוהל וחסר האונים…הרגע נפלו מדפי הספרים בחדר של הילד ואין לך מושג מה לעשות. ואתה, זה שמתבייש לדבר ליד החברים על העבודות בבית, פשוט כי אין לך מושג. אז הכול התבלגן ונראה שאפילו חלק מהקיר קצת נפגע – נפלו ממנו האלה… נו, האלה… שמחברים בין המדף לקיר. נראה גם שקצת צבע התפורר על השטיח והכל מטונף.  שעת לילה מאוחרת, מחר שבת ואין למי לפנות. אוף! מה עושים??

 

קודם כל – נשימות, בדיוק, זה פתיר והכל בסדר. זה יעבור. נגלה לך סוד: אפשר לטפל בזה בעצמך!

 

גם את וגם אתה יכולים להיות הנדימן. כן, למה לא? תהי ההנדימן (או הנדי־וומן – כי זה בדיוק מה שאת) של עצמך. מי יודע – אם תצליחי בפתרון המשבר הנוכחי אולי גם תוכלי בעתיד להציע את שירותייך לחברותייך שנבהלות בכל פעם שמישהו מגיש להן מברגה ליד (אם בכלל הדברים מגיעים לידי כך). דעי לך שזאת אפילו עבודה מתגמלת… נו, אז מה את אומרת? ואתה, תתחיל לזרוק הערות לחברים כבדרך אגב על סוגי הכלים המומלצים, זה בהישג יד.

 

אז לפני שנפליג בחלומות על שינוי קריירה, נפתור קודם את המשבר שמאיים על שנת הלילה.

 

אם כך: מה הם הכלים שהם מאסט לכל הנדימן (או הנדי־וומן) ואין אפשרות לוותר עליהם אם רוצים לעשות עבודה טובה. לא סתם טובה – מושלמת!

 

אז ככה. לפני הכול – רוצו לעבר חנות כלי העבודה. שם תמצאו את הכלים החיוניים. ולא רק כלים, תוכלו למצוא שם גם חיוך חברי ועצה טובה. הם מתמחים בזה, באחריות!

 

נמשיך.

הסולם – סולם הוא חובה בכל בית. לא רק בבית של הנדי־וומן, אלא בכלל, אי אפשר בלי סולם. הסולם הרבה יותר בטיחותי מסתם לעמוד על כיסא ולהסתכן בנפילה. סולם תקני הוא בטוח, יציב והכרחי לביצוע כל עבודה בבית. אי אפשר בלעדיו. בנוסף, הוא מאפשר להגיע למקומות שנראים על פניו בלתי אפשריים.

 

הפטיש – בלעדיו לא תוכלו לתלות שום דבר. אפילו לא פתק עם הטלפון של חנות כלי העבודה.

 

המקדחה והמברגה – כשמן כן הן: קודחות ומבריגות. וזה בדיוק מה שצריך לעשות כשמתקנים את המדפים שכרגע שוכבים להם על השטיח ומלכלכים כל חלקה טובה בחדר.

 

והחביב – אך בהחלט לא האחרון: המולטי־טול. המולטי טול הוא המאסטר. רב האומן של כל הכלים כולם ולמעשה מאגד אותם יחד בכלי אחד עם ראשי להבים מתחלפים. הוא תמיד יהיה שם בשבילך אם אחד מהכלים האחרים חלילה ישבוק.

 

נו? נרגעת? הבנת שהכול בשליטה? שזה לא קשה כמו שחשבת בהתחלה. כל מה שדרוש הוא רצון, נכונות, ביטחון בעצמך וביכולות שלך והדרכה טובה. אז קדימה, רוצו ובחרו חנות כלי העבודה מומלצת, מדף הספרים מחכה. מי יודע – עוד תגלו שהפכתם להיות מודל להשראה ולחיקוי בקרב החברים.

אינטרמקס שיווק באינטרנט