היתרונות של דק במבוק בגינה או מרפסת

עץ במבוק הוא בחירה נהדרת לדק הגינה או המרפסת שלכם, ועמידותה פירושה שלא תצטרכו לדאוג לצבוע אותה במשך שנים.

כבעלי בית, אתם יודעים שמרחבי מגורים בחוץ מספקים זמן משפחתי נהדר ורוגע. מרפסת במבוק היא התוספת המושלמת לכל בית עם חלל פתוח או אזור בריכה. חפיסות במבוק עמידות, ידידותיות לסביבה ונראות פנטסטי כמעט בכל סגנון של חצר אחורית, גינה או אפילו מרפסת קטנה.

למה דק במבוק?

במבוק הוא אחד החומרים הקיימים והידידותיים ביותר לסביבה הנמצאים בשימוש הנוכחי. הוא צומח במהירות, אפשר לקצור אותו מבלי לפגוע בסביבה, והוא הופך לדשן אורגני כשהוא נכרת או מתבלה בצורה חלקה אחרי שנים על החצר שלכם.

דק במבוק מלא ביתרונות, לדוגמה – הוא חזק מספיק גם לריהוט כבד, מה שאומר שאין צורך לדאוג למדרגות שמובילות למרפסת שלך אם יש לך ילדים או מבוגרים עם קשיי ניידות – הם לא יתקעו על ידי נפילה מקצה מכיוון שלמבוק אין מסילות צד כי החומר שלו לא מתפצל כמו שעושה עץ. זה הופך אותו לאידיאלי למשפחות שרוצות את ביתן נגיש אך גם בטוח ואסתטי בזמן ובעונה אחת; בנוסף יש פחות סיכוי להפצע בזמן שמסתובבים שם.

תוספת מושלמת לכל חצר

במבוק הוא חומר נהדר ליצירת דקים מפני שהוא כה גמיש ויכול להחזיק מעמד ללא תחזוקה אינטנסיבית. היופי הטבעי של העץ גורם לחצר שלכם להראות מעניינת יותר, מכיוון שאין הרבה צמחים אחרים בעלי צבעים כהים כל כך בין העלים או הגבעולים שלהם. לבסוף, במבוק לא יתעוות כמו שרוב העצים עושים כאשר הם נחשפים ללחות (או ליובש) בכמויות משמעותיות לאורך תקופות זמן ארוכות – כלומר סוג עץ זה מחזיק הרבה יותר זמן מסוגים אחרים!

 

הסיבה מדוע המון בעלי בתים פרטיים או דירות עם מרפסת יעדיפו לשים דק במבוק במקום דק עץ קשיח רגיל מסתכמת בפרקטיות שמשפיעות על איכות ונוחות החיים.

האם דק במבוק דורש תחזוקה שוטפת?

התשובה היא שזה תלוי.

הרבה אנשים חושבים שיש להתייחס לסיפוני במבוק באופן דומה לסיפוני עץ קשים אחרים כמו ארז או חומרי עץ מרוכבים ויש להם לוח זמנים לניקוי המתוכנן באופן קבוע על מנת שהמשטח ייראה יפה.

ישנם מקרים שבהם זה עשוי להיות נכון, אך לא תמיד זה הכרחי עם טיפולים בסגנון מסורתי על גבי לוחות העץ, מכיוון שהם יימוגו לאורך זמן באופן טבעי במקום לשנות צבע בטרם עת אם אתם פשוט משתמשים במי אקונומיקה מדי פעם בעת הצורך. החיסרון בכך שהם מאפשרים להם להיות טבעיים הוא שגם ללא אחזקה קבועה, משטחים אלה יימשכו רק כעשר שנים לפני שיזדקקו לחידוש שעשוי להתייקר מהר מדי, תלוי כמה גדול האזור שלכם מחוץ לבית.

אינטרמקס שיווק באינטרנט